zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

search

STEMPELKI 016 - ŁAZIENKA BEZ OKNA

49,90 zł
Brutto

Dzięki abonamentowi, możesz mieć tą paczkę za darmo.
Kliknij i zobacz dostępne opcje.

Wykupiony abonament musi dotyczyć okresu, w którym paczka została opublikowana. (03.2023)

Plik projektu z pełnymi ustawieniami - ŁAZIENKA BEZ OKNA

Scena z gotowymi ustawieniami wykonana przez Macieja Dańczurę. Pobieraj i testuj nowe ustawienia zapisywania stempelków i testowania ustawień na własnych projektach. Zapisuj materiały dostępne w projekcie według swoich preferencji.

Scena z gotowymi ustawieniami - ŁAZIENKA BEZ OKNA

Jeżeli chcesz zobaczyć możliwości, które skrywa w sobie oprogramowanie CAD Decor to musisz pobrać ten plik. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy scenę z GOTOWYMI ustawieniami dzięki której możesz pobierać i testować nowe ustawienia zapisywania stempelków, pobierania tekstur bezszwowych oraz testować gotowe ustawienia na własnych projektach. Zapisuj materiały dostępne w projekcie według swoich preferencji.

Udostępniamy Ci kompletny w oświetlenie, tekstury i stempelki projekt. 

Projekt zawiera różne konfiguracje, dzięki czemu możesz się z nich uczyć i tworzyć lepsze projekty.Dzięki tej scenie z pełnymi parametrami ustawień możesz eksperymentować z różnymi swoimi modyfikacjami, aby zobaczyć, które z nich najlepiej sprawdzają się w Twoim projekcie.

W pliku zapisaliśmy wszystkie tekstury, które otwieramy poleceniem OPENTEX.

Miłej zabawy.

Po zakupie oraz pobraniu pliku wypakuj archiwum tak aby widzieć ikonę projektu.

Nadszedł czas na rozpoczęcie własnych eksperymentów w CAD Decor. Zainspiruj się projektem Macieja Dańczury.