zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

search

Konsultacje indywidualne - 2h

750,00 zł
Brutto

Konsultacje online 

Indywidualne spotkanie online z Maciejem Dańczurą. 

Prowadzący

Wybrany prowadzący: Maciej Dańczura

Ilość* Dlaczego szkolenia w Pracowni CAD Decor *

Dzięki naszym szkoleniom poznasz wszystkie funkcje i możliwości programu CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie. 

Konsultacje online to bardzo wygodna forma kształcenia, która w ogóle nie wymaga od nas wychodzenia z domu. W szkoleniu możemy wziąć udział bez względu na to, gdzie przebywamy. Jedyne, czego potrzebujemy to komputer z dostępem do Internetu. Ważne jest stabilne łącze, które pozwoli na niezakłóconą niczym pracę. Konsultacje online prowadzone są przez Macieja Dańczurę - pioniera w projektowaniu i obsługi programu CAD Decor. Uczestnicy zdobywają nie tylko wiadomości teoretyczne, ale również uczą się praktycznych umiejętności, które niezbędne w codziennej pracy projektanta i architekta wnętrz.

Weź udział w profesjonalnym szkoleniu, które zapewni Ci  praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego projektowania - a zdobyta wiedza pozwoli Ci wykonywać wizualizacje na jeszcze wyższym poziomie. 

Konsultacje indywidualne - to dwie godziny praktycznej wiedzy dzięki której Twoja codzienna praca stanie się przyjemnością! * Pamiętaj! Z nami uczysz się - projektując! *Pracujesz na swoim projekcie, pod okiem prowadzącego, który krok po kroku tłumaczy kolejne etapy projektowania, odpowiada na pytania pojawiające się w trakcie analizy warsztatu kursanta.