Mapei

  

  

Witamy w naszym świecie kreatywności!

  

Z dumą prezentujemy naszą firmę, która od sześciu lat nieustannie rozwija się w branży projektowania wnętrz oraz tworzeniu materiałów dla projektantów i architektów wnętrz. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji modeli 3D przeznaczonych dla oprogramowania CAD Decor. Nasza działalność wykracza daleko poza standardowe ramy - jesteśmy nie tylko twórcami, ale również innowatorami i edukatorami w dziedzinie projektowania oraz architektury.

  

  

  

  

Nauka i Rozwój

  

Nasza firma z pasją angażuje się w edukację i rozwój w dziedzinie projektowania. Organizujemy różnorodne warsztaty i szkolenia, dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom współczesnych projektantów oraz architektów. Nasze programy szkoleniowe są specjalnie zaprojektowane, by umożliwić uczestnikom dogłębne poznanie oprogramowania z serii CAD Decor, narzędzia niezbędnego w nowoczesnym projektowaniu. Uczestnicy naszych kursów mają okazję nie tylko zdobyć teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, które są kluczowe w tworzeniu zaawansowanych i skomplikowanych projektów. Kładziemy duży nacisk na praktyczne aspekty pracy z oprogramowaniem, co pozwala naszym kursantom na szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętności. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając uczestnikom wsparcie na każdym etapie nauki. Dzięki temu nasi kursanci są w stanie efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, co przekłada się na ich profesjonalny rozwój i sukcesy w branży projektowej.

  

  

  

  

Partnerstwo z Producentami

  

Nasze partnerstwo z producentami w branży dekoracji i wykończenia wnętrz odgrywa kluczową rolę w naszej działalności. Dzięki bliskiej współpracy z liderami rynku, jesteśmy w stanie nieustannie udoskonalać nasze produkty i materiały edukacyjne. To partnerstwo umożliwia nam dostęp do najnowszych trendów i innowacji, co bezpośrednio przekłada się na jakość pracy naszych klientów.

  

  

Stale monitorujemy zmieniający się świat projektowania, aby nasze szkolenia oraz autorskie modele 3D były aktualne i praktyczne. Współpraca z producentami pozwala nam na wczesne zapoznanie się z nowymi technologiami i metodami pracy, co jest nieocenione w szybko rozwijającej się branży. Dzięki temu nasi klienci są zawsze o krok przed konkurencją, wykorzystując najnowsze narzędzia i techniki w swoich projektach.

  

  

  

  

Nasza firma, specjalizująca się w produkcji modeli 3D dla oprogramowania z serii CAD Decor, nieustannie rozwija współpracę z producentami, wykraczając poza standardowe aspekty techniczne. Ta synergia pozwala nam na głębokie zrozumienie rynkowych trendów, co jest kluczowe w dostosowywaniu naszych produktów do aktualnych potrzeb i oczekiwań zarówno projektantów, jak i końcowych użytkowników.

  

  

Przez bliską współpracę z producentami, jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać modele 3D najwyższej jakości, ale również tworzyć programy szkoleniowe, które są bezpośrednio dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasze szkolenia skupiają się na praktycznym wykorzystaniu modeli 3D w projektowaniu, uwzględniając najnowsze trendy i innowacje technologiczne.

  

  

  

  

Dzięki temu nasi klienci, zarówno projektanci jak i użytkownicy końcowi, otrzymują nie tylko dostęp do zaawansowanych narzędzi, ale również wiedzę, która pozwala im w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania CAD Decor. Nasze modele 3D są nie tylko narzędziem pracy, ale również źródłem inspiracji, pozwalającym na tworzenie innowacyjnych i funkcjonalnych projektów.

  

  

  

  

W naszej ofercie znajdują się modele, które są odpowiedzią na aktualne wymagania rynku, co czyni naszą firmę liderem w branży i gwarantuje naszym klientom dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku.

  

  

Podsumowując, nasze partnerstwo z producentami jest fundamentem, na którym budujemy wartość naszych usług. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że otrzymują wiedzę i produkty zgodne z najnowszymi standardami branżowymi, co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dynamicznym świecie projektowania.

  

  

foto 8.jpg

  

  

Metr na Metr, magazyn od projektantów dla projektantów

  

"Metr na Metr", nasz innowacyjny magazyn, to esencja inspiracji dla projektantów i architektów. Pierwsze wydanie to skarbnica wiedzy, praktycznych porad i unikatowych treści. Znajdziesz tu artykuły od doświadczonych ekspertów, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Magazyn skupia się na najnowszych trendach w projektowaniu, oferując czytelnikom świeże spojrzenie na branżę. Analizujemy zmieniające się style, nowe technologie i innowacyjne podejścia w architekturze oraz designie. "Metr na Metr" to nie tylko źródło inspiracji, ale także praktyczny przewodnik, który pomaga naszym czytelnikom być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się światem projektowania. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i czerpać z doświadczeń najlepszych w branży. Zapraszamy do lektury każdego, kto pasjonuje się projektowaniem i architekturą, i pragnie nieustannie rozwijać swoje umiejętności. "Metr na Metr" – to również bilet do stacjonarnych szkoleń, warsztatów i prezentacji Pracowni CAD Decor.

  

  

  

  

Sprzedaż Oprogramowania i Wsparcie Techniczne

  

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zaawansowane oprogramowanie CAD Decor, ale także kompleksowe wsparcie techniczne. Jesteśmy przekonani, że sukces naszych klientów zależy nie tylko od jakości narzędzi, ale również od wsparcia, jakie otrzymują po ich zakupie. Dlatego nasz zespół specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w branży, jest zawsze gotowy, by służyć pomocą. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące funkcjonalności oprogramowania, czy napotykasz specyficzne wyzwania techniczne, nasi eksperci są tu, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc.

  

  

    

  

Dzięki temu nasi klienci mogą pracować bardziej samodzielnie i efektywnie, maksymalizując potencjał wykorzystywanego oprogramowania. Wierzymy, że nasze wsparcie techniczne jest kluczowe w osiąganiu przez naszych klientów wyższych standardów w ich profesjonalnej działalności. Zapewniamy, że każde zapytanie jest traktowane z najwyższą uwagą, a nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie wysokiej jakości oprogramowania, ale także zapewnienie, że każdy klient będzie mógł w pełni wykorzystać jego możliwości.

  

  

  

  

Nasza Misja

  

Nasza misja koncentruje się na inspirowaniu i wyposażaniu projektantów oraz architektów w zaawansowane narzędzia, które są kluczem do realizacji ich kreatywnych wizji i pomysłów. Wierzymy głęboko, że nasze zaangażowanie i działania mają znaczący wpływ na rozwój branży projektowej. Dostarczając innowacyjne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie, takie jak CAD Decor, umożliwiamy profesjonalistom tworzenie bardziej skomplikowanych i zaawansowanych projektów.

  

  

Nasze szkolenia i warsztaty, prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i online, są skierowane do tych, którzy pragną zgłębiać tajniki najnowszych technologii w projektowaniu. Dzięki silnym relacjom z producentami, stale aktualizujemy nasze kursy, aby naszym klientom dostarczać wiedzę o najnowszych trendach i innowacjach. Nasz magazyn "Metr na Metr" stanowi źródło inspiracji i wiedzy, prezentując analizy trendów i porady od ekspertów. Jesteśmy przekonani, że nasze działania nie tylko wzbogacają umiejętności naszych klientów, ale także przyczyniają się do kształtowania przyszłości projektowania. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, aby wspólnie tworzyć przyszłość w projektowaniu.

  

  

  

  

Dołącz do naszej społeczności

  

Zapraszamy do naszej społeczności! Jeśli projektowanie i innowacje są Twoją pasją, to jesteś we właściwym miejscu. Dołącz do nas i stań się częścią grupy, która wspólnie dąży do tworzenia czegoś niezwykłego. W naszej społeczności każdy członek ma szansę na rozwój, wymianę pomysłów i współpracę z innymi entuzjastami projektowania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy początkującym entuzjastą, Twoje pomysły i wkład są dla nas cenne. Razem możemy przekształcać nasze wspólne wizje w rzeczywistość, wprowadzać innowacje i wyznaczać nowe standardy w świecie projektowania. Dołącz do nas już dziś i zacznij tworzyć z nami przyszłość!

  

  

Twoja przyszłość w projektowaniu zaczyna się z nami!

  

  

CAD DECOR.png

close Koszyk
close Koszyk

Zarejestruj konto