zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

search

SCHEDLINE

0,00 zł
Brutto

Pakiet produktów promocyjnych SCHEDLINE

Modele 3D dedykowane do programu CAD Decor 

Zaprojektuj nowy wymiar komfortu w łazience z użyciem bazy produktów Schedpol i Schedpol Schedline CollectionPakiet produktów promocyjnych SCHEDLINE 

W pakiecie znajdziesz poniższe modele:Po zakupie oraz pobraniu pakietu wypakuj archiwum tak aby widzieć ikonę instalatora: Po uruchomieniu instalatora zobaczysz okładkę instalatora. (UWAGA: Pamiętaj aby mieć wyłączony program CAD Decor)

Program automatycznie wykryje miejsce zainstalowania Twojego programu CAD Decor, pokazując ścieżkę, w której go odnalazł. Jeśli posiadasz:

 

·         zainstalowaną więcej niż jedną wersję programu CAD Decor -> instalator pokaże pierwszą napotkaną wersję,
·         zainstalowany program CAD Decor w lokalizacji niestandardowej i instalator go nie odnajdzie automatycznie -> musisz ręcznie wybrać lokalizację programu na swoim dysku.

 

Jeśli instalator wyświetli jakiś komunikat na czerwono, zapoznaj się z jego treścią i postępuj zgodnie ze wskazówkami. W każdej sytuacji jesteś zobligowany do sprawdzenia poprawności ścieżki instalacji.Jeśli ścieżka jest poprawna kliknij przycisk 'INSTALUJ' i poczekaj na efekty.

Instalator - 2Możesz śmiało zamknąć instalator, uruchomić program CAD Decor i odszukać w bazie użytkownika zainstalowanej paczki.Udało się! Teraz możesz korzystać z produktów promocyjnych SCHEDLINE w programie CAD Decor.

Jeśli w trakcie pojawiły się problemy -  Pobierz Q&A